Final de clasa I – Emoții, recunoștință și mândrie la Noua Generație

🎉 Clasa I s-a încheiat la Școala Primară „Noua Generație” Constanța cu aplauze, zâmbete și multe îmbrățișări. După un an de provocări, teme, litere cursive și socoteli istețe, copiii au spus „la revedere” acestei etape cu emoție și încredere.

elevi clasa I final de an

🎓 De la începători la încrezători

Elevii au crescut frumos: mai organizați, mai curajoși, mai curioși. Pe panoul festiv cu mesajul „Rămas bun, clasa I”, fiecare copil a lăsat în urmă o parte din emoțiile începutului și a pășit mai sigur spre următorul capitol – clasa a II-a.

elevi clasa I final de an

📸 Amintiri frumoase și recunoștință

Fotografiile alături de învățătoare și familie, medalioane simbolice și pancarte colorate au completat atmosfera festivă. Mesaje precum „Cea mai bună învățătoare din galaxie” sau „Reprezintă clasa I” au exprimat cu sinceritate recunoștința și mândria pentru tot parcursul școlar.

elevi clasa I final de an

📸 Vezi galeria foto Facebook pentru a retrăi cele mai frumoase momente!

📎 Citește și:

Scroll to Top