🎉 Clasa I s-a încheiat la Școala Primară „Noua Generație” Constanța cu aplauze, zâmbete și multe îmbrățișări. După un an de provocări, teme, litere cursive și socoteli istețe, copiii au spus „la revedere” acestei etape cu emoție și încredere.

🎓 De la începători la încrezători
Elevii au crescut frumos: mai organizați, mai curajoși, mai curioși. Pe panoul festiv cu mesajul „Rămas bun, clasa I”, fiecare copil a lăsat în urmă o parte din emoțiile începutului și a pășit mai sigur spre următorul capitol – clasa a II-a.

📸 Amintiri frumoase și recunoștință
Fotografiile alături de învățătoare și familie, medalioane simbolice și pancarte colorate au completat atmosfera festivă. Mesaje precum „Cea mai bună învățătoare din galaxie” sau „Reprezintă clasa I” au exprimat cu sinceritate recunoștința și mândria pentru tot parcursul școlar.

📸 Vezi galeria foto Facebook pentru a retrăi cele mai frumoase momente!
📎 Citește și:


